Čierna pánska crossbody taška cez rameno z prírodnej kože, jednokomorová Rovicky
Čierna pánska crossbody taška cez rameno z prírodnej kože, jednokomorová Rovicky je crossbody taška s týmito uvedenými parametrami: materiál prírodná koža, v čiernej farbe, zapínanie zips, 1 komora, 3 vrecká.
Overené údaje z produktu
- Značka: Rovicky
- Farba: čierna
- Materiál: prírodná koža
- Komory: 1 komora
- Vrecká: 3 vrecká
- Zapínanie: zips
- Popruh: nastaviteľný
- Priestor: na peňaženku, telefón, kľúče a doklady
Praktické informácie
Popis uvádza priestor na peňaženku, telefón, kľúče a doklady. Vnútorné členenie je opísané podľa uvedeného počtu komôr a vreciek. Popruh je podľa popisu nastaviteľný.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Rovicky |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 20 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | do ruky |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 5 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 160 cm |
| Hĺbka: | 9 cm |
18 €

Nový komentár