Hnedá kožená pánska elegantná crossbody taška s chlopňou na zips Peterson s nastaviteľným popruhom
Hnedá kožená pánska elegantná crossbody taška s chlopňou na zips Peterson s nastaviteľným popruhom je crossbody taška s týmito uvedenými parametrami: materiál prírodná koža, v hnedej farbe, zapínanie zips a magnet.
Overené údaje z produktu
- Značka: Peterson
- Farba: hnedá
- Materiál: prírodná koža
- Zapínanie: zips a magnet
- Popruh: nastaviteľný
- Vnútro: podšívka
- Kovové prvky: farba starého zlata
- Priestor: na peňaženku, telefón a doklady
Praktické informácie
Popis uvádza priestor na peňaženku, telefón a doklady. Popruh je podľa popisu nastaviteľný.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | hnedá |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | zlatá |
| Výška: | 19 cm |
| Šírka: | 16 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vrecko na zips |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 5 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 146 cm |
| Hĺbka: | 5,5 cm |
57,60 €

Nový komentár