Malá pánska ľahká mestská crossbody taška z polyesteru v čiernej farbe Peterson
Malá pánska ľahká mestská crossbody taška z polyesteru v čiernej farbe Peterson je crossbody taška s týmito uvedenými parametrami: materiál polyester, v čiernej farbe, zapínanie zips.
Overené údaje z produktu
- Značka: Peterson
- Farba: čierna
- Materiál: polyester
- Zapínanie: zips
- Popruh: nastaviteľný
- Priestor: na telefón a doklady
Praktické informácie
Popis uvádza priestor na telefón a doklady. Popruh je podľa popisu nastaviteľný.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | polyester |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 25 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vrecko na zips |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 4 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 150 cm |
| Hĺbka: | 9 cm |
33,60 €

Nový komentár