Športová taška Rovicky na notebook 15" s 1 vreckom
Športová taška Rovicky na notebook 15" s 1 vreckom je taška na notebook s týmito uvedenými parametrami: zapínanie zips, 1 komora, 1 vrecko, pre notebook 15".
Overené údaje z produktu
- Značka: Rovicky
- Určenie: pre notebook 15"
- Rozmery: 31 × 36 × 5 cm
- Komory: 1 komora
- Vrecká: 1 vrecko
- Zapínanie: zips
- Kovové prvky: strieborná
Praktické informácie
Vnútorné členenie je opísané podľa uvedeného počtu komôr a vreciek. Produkt je v popise uvedený ako riešenie pre notebook 15".
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Rovicky |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | tkanina |
| Hlavná farba: | šedá |
| Veľkosť: | veľmi veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 31 cm |
| Šírka: | 36 cm |
| Hrúbka: | 5 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vrecko na notebook |
| Model/typ: | na notebook |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Sezóna: | jar/leto |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | do ruky |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 1 |
| Opasok: | konštantný |
| Podšívka: | áno |
| Výška rukoväte: | 10 cm |
| Maximálna uhlopriečka zariadenia: | 15" |
16,80 €

Nový komentár