Kožená pánska messenger taška cez rameno Always Wild s 2 komorami
Kožená pánska messenger taška cez rameno Always Wild s 2 komorami je messenger taška s týmito uvedenými parametrami: materiál prírodná koža, v hnedej farbe, zapínanie zips a magnet, 2 komory, 6 vreciek.
Overené údaje z produktu
- Značka: Always Wild
- Farba: hnedá
- Materiál: prírodná koža
- Komory: 2 komory
- Vrecká: 6 vreciek
- Zapínanie: zips a magnet
- Popruh: nastaviteľný
- Vnútro: podšívka
Praktické informácie
Vnútorné členenie je opísané podľa uvedeného počtu komôr a vreciek. Popruh je podľa popisu nastaviteľný.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Always Wild |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Veľkosť: | stredná |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | zlatá |
| Výška: | 21 cm |
| Šírka: | 24 cm |
| Hrúbka: | 7 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 6 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 136 cm |
52,68 €

Nový komentár