Kompaktná pánska peňaženka na karbónový zips – Peterson
Kompaktná pánska peňaženka na karbónový zips – Peterson spája elegantný vzhľad s praktickým riešením na každodenné nosenie.
Praktické riešenie pre karty, hotovosť a doklady
- kompaktný formát zvolený pre pohodlné každodenné nosenie.
- riešenie zapínania: zapínanie na patent.
- povrch alebo dizajn: karbónový dizajn.
Pre koho je tento model vhodný
Táto pánska peňaženka je vhodná pre mužov, ktorí potrebujú spoľahlivý priestor na hotovosť, karty a doklady bez zbytočného kompromisu v štýle.
Výhody pri používaní
Vďaka univerzálnemu charakteru sa ľahko kombinuje s pracovným aj voľnočasovým štýlom.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Pánske peňaženky |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | čierna |
| Typ: | peňaženka |
| Orientácia: | vertikálne |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | jemný vzor |
| Zatváranie: | zips |
| Farba kovania: | zlatá |
| Počet priehradiek na karty: | 6-10 |
| Vrecko na mince: | uzavreté západkou |
| RFID ochrana: | áno |
| Krabička: | áno |
| Osvedčenie o registrácii: | nevmestí sa |
| Výška: | 12 cm |
| Šírka: | 9,5 cm |
| Hrúbka: | 2 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | High Quality |
32,40 €

Nový komentár