Cestovná taška ideálna pre príručnú batožinu - Peterson
Pohodlná jednokomorová cestovná taška. Model v klasických farbách, ktorý ľahko zapadne do každého štýlu. Vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky leteckých spoločností na bezplatnú príručnú batožinu.
Príručná batožina do lietadla
Taška je skvelou voľbou na každý výlet. Skvele sa hodí ako príručná batožina Wizzair/Ryanair – spĺňa požiadavky na rozmery (40x20x25), takže si ju môžete zobrať na palubu zadarmo.p>
- Maximálne rozmery bezplatnej malej príručnej batožiny naRyanair - 40 x 25 x 20 cm, bez obmedzenia hmotnosti (musí sa zmestiť pod sedadlo vpredu).
- Maximálne rozmery voľnej malej príručnej batožiny na linkách Wizzair – 40 x 30 x 20 cm, s hmotnosťou do 10 kg (musí sa zmestiť pod sedadlo vpredu).
S držiakom na kufor
Praktické riešenie, s ktorým bude každá cesta oveľa príjemnejšia! Na zadnej stene tašky je rukoväť, ktorú môžete pripevniť na kufor.
Ideálne na každú cestu
Ľahká taška (430 g) vám umožňuje zbaliť si viac, aby ste neprekročili hmotnostné limity leteckej spoločnosti. Ponúkaný model má1 priestrannú priehradku uzatváranú pevným zipsom.Na prednej strane tašky je malé vrecko uzatvárateľné bezpečným zipsom.
Pohodlie pri nosení
Vďaka dlhému popruhu, na ktorom je kabelka zavesená, ju môžete pohodlne nosiť na ramene alebo prevesiť cez telo. Popruh je nastaviteľný - jeho dĺžku si jednoducho prispôsobíte postave a výške. Jeho maximálna dĺžka je120 cmNo popruh nie je všetko. Tento model má ďalšie dve zaoblené rukoväte, ktorých výška je približne 18 cm.
Ochranné nohy
Spodok je vybavený štyrmi ochrannými nožičkami vyrobenými z plastu, vďaka ktorým nedôjde k poškodeniu materiálu pri položení na zem.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Cestovné kufre |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | tkanina |
| Hlavná farba: | šedá |
| Veľkosť: | stredná |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | iná |
| Výška: | 25 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | cestovné tašky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | do ruky |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 1 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 120 cm |
| Výška rukoväte: | 18 cm |
| Hĺbka: | 20 cm |

Nový komentár