Taška na rameno Peterson čierna
Taška na rameno Peterson čierna je messenger taška s týmito uvedenými parametrami: v čiernej farbe, zapínanie zips, 1 komora, 4 vrecká.
Overené údaje z produktu
- Značka: Peterson
- Farba: čierna
- Rozmery: výška 19 cm, šírka 14,5 cm, hĺbka 7 cm
- Komory: 1 komora
- Vrecká: 4 vrecká
- Zapínanie: zips
- Popruh: nastaviteľný, maximálna dĺžka 135 cm
- Vnútro: podšívka
Praktické informácie
Vnútorné členenie je opísané podľa uvedeného počtu komôr a vreciek. Popruh je podľa popisu nastaviteľný, maximálna dĺžka 135 cm.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | eko koža |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | stredná |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 19 cm |
| Šírka: | 14,5 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 4 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 135 cm |
| Hĺbka: | 7 cm |
33,60 €

Nový komentár