Veľký dámsky shopper vyrobený z nylonovej tkaniny - Peterson
Čierna nákupná taška v mestskom, športovom štýle. Vyrobené z odolného nylonu.
Množstvo praktických vreciek
Veľkokapacitná nákupná taška - veľmi univerzálna a multifunkčná. Jednokomorová zapínaná na pevný zips. Vnútro je podšité odolnou polyesterovou podšívkou. Interiér vybavený:
- 1 vrecko na zips;
- 2 otvorené vreckái.
Okrem toho sa na vonkajšej strane vrecka nachádzajú:
- 2 bočné vrecká na fľašu s vodou, termosku alebo dáždnik;
- 2 veľké vrecká na zips (jedno vpredu, jedno vzadu);
- 1 veľké otvorené vreckona prednej strane.
Pohodlie pri nosení
Taška s dvoma pevnými rúčkami, ktoré umožňujú nosenie v ruke alebo na predlaktí. Súprava obsahuje aj dlhý, odnímateľný popruh so šírkou 3,7 cm a nastaviteľnou dĺžkou 75-130 cm umožňujúci nosenie nakupujúceho na ramene.
S držiakom na kufor
Na zadnej stene tašky je rukoväť, ktorú môžete pripevniť ku kufru.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Kabelky |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | tkanina |
| Hlavná farba: | lila |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 34 cm |
| Šírka: | 46 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | shoppery |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | do ruky |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 6+ |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 130 cm |
| Výška rukoväte: | 23 cm |
| Hĺbka: | 16 cm |

Nový komentár