Veľká, vlastenecká pánska peňaženka s RFID ochranou – model CD27528
Veľká, vlastenecká pánska peňaženka s RFID ochranou – model CD27528 je navrhnutá pre mužov, ktorí chcú mať hotovosť, karty a doklady uložené prehľadne a štýlovo.
Premyslené vyhotovenie na každodenné používanie
- RFID ochrana pomáha chrániť bezkontaktné karty pred neželaným načítaním.
- veľký formát zvolený pre pohodlné každodenné nosenie.
Pre koho je tento model vhodný
Táto pánska peňaženka je vhodná pre mužov, ktorí potrebujú spoľahlivý priestor na hotovosť, karty a doklady bez zbytočného kompromisu v štýle.
Výhody pri používaní
Tento model je vhodnou voľbou pre mužov, ktorí preferujú praktickosť, čistý dizajn a spoľahlivé spracovanie.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Pánske peňaženky |
| Výrobca: | iná |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | svetlohnedá |
| Typ: | peňaženka |
| Orientácia: | horizontálne |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | vlastnenecký |
| Zatváranie: | bez spony |
| Farba kovania: | zlatá |
| Počet priehradiek na karty: | 6-10 |
| Vrecko na mince: | uzavreté západkou |
| RFID ochrana: | áno |
| Krabička: | nie |
| Osvedčenie o registrácii: | vmestí sa |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Hrúbka: | 2 cm |
18 €

Nový komentár