Pánska kožená taška s vreckami – Always Wild
Taška je vyrobená z mimoriadne kvalitnej prírodnej kože. Prezentovaná taška sa vyznačuje tým, že je veľmi priestranná a funkčná. Zmestíte sa do nej každodenné veci, s ktorými sa nemôžete rozlúčiť, ako je telefón, kľúče alebo peňaženka. Početné „schovávačky“ alebo vrecká vám umožňujú vziať si rôzne šikovné veci potrebné v danej chvíli.
V skratke:
- taška je uzavretá klopou;
- na chlopni je horizontálne vrecko na zips;
- na prednej strane je otvorené vrecko;
- taška má dve priehradky uzatvárateľné na zips;
- v prvej priehradke jevrecko na zips, sú tutri miesta na doklady, táto priehradka má ajotvorenú, menšiu vrecko na peňaženku/telefón;
- v druhej komore jemalé vrecko na drobné predmety;
- v zadnej časti tašky je otvorené vrecko
- taška s dlhým, nastaviteľným a pevným popruhom;
- taška je zakončená podšívkou
- vyrobené z vysokokvalitnej prírodnej kože.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Always Wild |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | svetlohnedá |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | zlatá |
| Výška: | 21 cm |
| Šírka: | 17,5 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | do ruky |
| Počet komôr: | 2 |
| Počet vreciek: | 4 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 154 cm |
| Hĺbka: | 6 cm |
47,20 €

Nový komentár