Polyesterová pánska klasická crossbody taška s chlopňou na zips Peterson
Polyesterová pánska klasická crossbody taška s chlopňou na zips Peterson je crossbody taška s týmito uvedenými parametrami: materiál polyester, zapínanie zips a magnet, 2 vrecká.
Overené údaje z produktu
- Značka: Peterson
- Materiál: polyester
- Vrecká: 2 vrecká
- Zapínanie: zips a magnet
- Popruh: nastaviteľný
Praktické informácie
Vnútorné členenie je opísané podľa uvedeného počtu komôr a vreciek. Popruh je podľa popisu nastaviteľný.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | tkanina |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | iná |
| Výška: | 19 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 4 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 150 cm |
| Hĺbka: | 6,5 cm |
22,81 €

Nový komentár