Veľký béžovo-hnedý dámsky mestský ruksak s vonkajším vreckom
Veľký béžovo-hnedý dámsky mestský ruksak s vonkajším vreckom je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na praktické nosenie aj vizuálne atraktívne vyhotovenie. Vďaka svojmu zameraniu je vhodnou voľbou pre pravidelné používanie.
Tento ruksak je vhodný na každodenné mestské nosenie. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Dámsky mestský ruksak
- Farba: Béžovo-hnedý
- Výbava: Vonkajšie vrecko
- Praktický detail: Otvorené vnútorné vrecko
Dizajn a spracovanie
Ruksak zaujme béžovo-hnedý farebnosťou, ktorá podporuje jeho celkový vzhľad a robí z neho výrazný doplnok na bežné nosenie.
Praktické využitie
Vonkajšie vrecko poskytuje rýchly prístup k drobnostiam, ktoré chcete mať po ruke.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | eko koža |
| Hlavná farba: | béžová |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | zlatá |
| Výška: | 34 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 3 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 95 cm |
| Výška rukoväte: | 5 cm |
| Hĺbka: | 13 cm |
49,20 €

Nový komentár