Dámsky mestský ruksak z ekologickej kože s kvetinovým vzorom s nastaviteľnými popruhmi
Dámsky mestský ruksak z ekologickej kože s kvetinovým vzorom s nastaviteľnými popruhmi je praktický ruksak určený na každodenné mestské nosenie. Zaujme spracovaním, vzhľadom aj funkčnými prvkami, ktoré podporujú jeho každodenné využitie.
Tento ruksak je vhodný na každodenné mestské nosenie. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Dámsky mestský ruksak
- Materiál: Ekologická koža
- Dizajn: Kvetinovým vzorom
- Výbava: Nastaviteľné popruhy
- Výbava: Držadlo do ruky
Dizajn a spracovanie
Materiálové vyhotovenie z ekologickej kože je výraznou súčasťou celkového spracovania a dotvára vzhľad tohto modelu.
Praktické využitie
Nastaviteľné popruhy pomáhajú prispôsobiť ruksak tak, aby sa pohodlne nosil.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Rovicky |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | tkanina |
| Hlavná farba: | multicolor |
| Veľkosť: | stredná |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | vzor rastliny |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 30 cm |
| Šírka: | 25 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 3 |
| Podšívka: | áno |
| Výška rukoväte: | 8 cm |
| Maximálna dĺžka ramenných popruhov: | 85 cm |
| Hĺbka: | 9 cm |
| Variant vzoru: | 13 |
13,20 €

Nový komentár