Školský ruksak z polyesteru s károvaným vzorom s nastaviteľnými popruhmi
Školský ruksak z polyesteru s károvaným vzorom s nastaviteľnými popruhmi je praktický ruksak určený na každodenné nosenie do školy. Zaujme spracovaním, vzhľadom aj funkčnými prvkami, ktoré podporujú jeho každodenné využitie.
Tento ruksak je vhodný na každodenné nosenie do školy. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Školský ruksak
- Materiál: Polyesteru
- Dizajn: Károvaným vzorom
- Výbava: Nastaviteľné popruhy
Dizajn a spracovanie
Materiálové vyhotovenie z polyesteru je výraznou súčasťou celkového spracovania a dotvára vzhľad tohto modelu.
Praktické využitie
Nastaviteľné popruhy pomáhajú prispôsobiť ruksak tak, aby sa pohodlne nosil.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | polyester |
| Hlavná farba: | multicolor |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | mriežka |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 45 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 2 |
| Počet vreciek: | 5 |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka ramenných popruhov: | 80 cm |
| Hĺbka: | 17 cm |
| Variant vzoru: | 98 |
| Dla najmłodszych: | tak |

Nový komentár