Veľký ružový cestovný ruksak na notebook s priehradkou na notebook
Veľký ružový cestovný ruksak na notebook s priehradkou na notebook je praktický ruksak určený na cestovanie a pravidelné presuny. Zaujme spracovaním, vzhľadom aj funkčnými prvkami, ktoré podporujú jeho každodenné využitie.
Tento ruksak je vhodný na cestovanie a pravidelné presuny. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Cestovný ruksak na notebook
- Farba: Ružový
- Výbava: Priehradka na notebook
- Výbava: Priestor na notebook
- Výbava: Odolnosť voči vlhkosti
- Praktický detail: Ľahká konštrukcia
Dizajn a spracovanie
Ruksak zaujme ružový farebnosťou, ktorá podporuje jeho celkový vzhľad a robí z neho výrazný doplnok na bežné nosenie.
Praktické využitie
Priehradka na notebook rozširuje možnosti využitia pri práci, štúdiu aj bežných presunoch.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | syntetyk |
| Hlavná farba: | khaki |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | čierna |
| Výška: | 46 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 2 |
| Počet vreciek: | 6+ |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka ramenných popruhov: | 90 cm |
| Maximálna uhlopriečka zariadenia: | 17" |
| Hĺbka: | 16 cm |
49,20 €

Nový komentár