Čierny ruksak s nastaviteľnými popruhmi
Čierny ruksak s nastaviteľnými popruhmi zaujme kombináciou štýlu a funkčnosti. Je pripravený na každodenné použitie a svojím vyhotovením podporuje pohodlné nosenie aj praktické využitie.
Tento ruksak je vhodný na každodenné nosenie. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Ruksak
- Farba: Čierny
- Výbava: Nastaviteľné popruhy
Dizajn a spracovanie
Ruksak zaujme čierny farebnosťou, ktorá podporuje jeho celkový vzhľad a robí z neho výrazný doplnok na bežné nosenie.
Praktické využitie
Nastaviteľné popruhy pomáhajú prispôsobiť ruksak tak, aby sa pohodlne nosil.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | nylon |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | čierna |
| Výška: | 50 cm |
| Šírka: | 31 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 5 |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka ramenných popruhov: | 93 cm |
| Hĺbka: | 16 cm |
39,60 €

Nový komentár