Čierny cestovný ruksak na notebook s priehradkou na notebook
Čierny cestovný ruksak na notebook s priehradkou na notebook je praktický ruksak určený na cestovanie a pravidelné presuny. Zaujme spracovaním, vzhľadom aj funkčnými prvkami, ktoré podporujú jeho každodenné využitie.
Tento ruksak je vhodný na cestovanie a pravidelné presuny. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Cestovný ruksak na notebook
- Farba: Čierny
- Výbava: Priehradka na notebook
- Výbava: Priestor na notebook
Dizajn a spracovanie
Ruksak zaujme čierny farebnosťou, ktorá podporuje jeho celkový vzhľad a robí z neho výrazný doplnok na bežné nosenie.
Praktické využitie
Priehradka na notebook rozširuje možnosti využitia pri práci, štúdiu aj bežných presunoch.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Rovicky |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | polyester |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | čierna |
| Výška: | 40 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 2 |
| Počet vreciek: | 4 |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka ramenných popruhov: | 82 cm |
| Hĺbka: | 11 cm |
19,20 €

Nový komentár