Pánska taška na notebook z odolnej cordury v čiernej farbe so zapínaním na zips Peterson
Pánska taška na notebook z odolnej cordury v čiernej farbe so zapínaním na zips Peterson je taška na notebook s týmito uvedenými parametrami: materiál cordura, v čiernej farbe, zapínanie zips, 4 vrecká.
Overené údaje z produktu
- Značka: Peterson
- Farba: čierna
- Materiál: cordura
- Vrecká: 4 vrecká
- Zapínanie: zips
- Popruh: nastaviteľný
- Priestor: na doklady
Praktické informácie
Popis uvádza priestor na doklady. Vnútorné členenie je opísané podľa uvedeného počtu komôr a vreciek. Popruh je podľa popisu nastaviteľný.
Prehľad parametrov pomáha zákazníkovi rýchlo porovnať materiál, zapínanie, rozmery a vnútorné členenie produktu.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Tašky na rameno |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | codura |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 28 cm |
| Šírka: | 42 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vrecko na zips |
| Model/typ: | na notebook |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | do ruky |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 4 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 150 cm |
| Šírka vrecka: | 38 cm |
| Hĺbka: | 7 cm |
| Výška vrecka: | 24 cm |
39,60 €

Nový komentár