Priestranný čierny ruksak
Priestranný čierny ruksak zaujme kombináciou štýlu a funkčnosti. Je pripravený na každodenné použitie a svojím vyhotovením podporuje pohodlné nosenie aj praktické využitie.
Tento ruksak je vhodný na každodenné nosenie. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Ruksak
- Farba: Čierny
Dizajn a spracovanie
Ruksak zaujme čierny farebnosťou, ktorá podporuje jeho celkový vzhľad a robí z neho výrazný doplnok na bežné nosenie.
Praktické využitie
Spracovanie tohto ruksaku je zamerané na praktické používanie a pohodlné každodenné nosenie.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Rovicky |
| Určenie: | dámske |
| Materiál: | syntetyk |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | čierna |
| Výška: | 50 cm |
| Šírka: | 32 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | vmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na podväzkoch |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 1 |
| Podšívka: | áno |
| Výška rukoväte: | 7 cm |
| Maximálna dĺžka ramenných popruhov: | 96 cm |
| Kapacita: | 12,8 l |
| Hĺbka: | 8 cm |
8,40 €

Nový komentár