Mestský ruksak ľahká konštrukcia
Mestský ruksak ľahká konštrukcia zaujme kombináciou štýlu a funkčnosti. Je pripravený na každodenné použitie a svojím vyhotovením podporuje pohodlné nosenie aj praktické využitie.
Tento ruksak je vhodný na každodenné mestské nosenie. Zvolený typ, farebné vyhotovenie a praktické detaily vytvárajú model, ktorý je pripravený na pravidelné používanie.
Hlavné vlastnosti
- Typ: Mestský ruksak
- Farba: Čierny
- Praktický detail: Ľahká konštrukcia
Dizajn a spracovanie
Ruksak zaujme čierny farebnosťou, ktorá podporuje jeho celkový vzhľad a robí z neho výrazný doplnok na bežné nosenie.
Praktické využitie
Spracovanie tohto ruksaku je zamerané na praktické používanie a pohodlné každodenné nosenie.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Dámske ruksaky / batohy |
| Výrobca: | Rovicky |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | strieborná |
| Výška: | 33 cm |
| Šírka: | 23 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | ruksaky |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | iný |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 3 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 112 cm |
| Hĺbka: | 12 cm |
25,20 €

Nový komentár