Pánska veľká kožená peňaženka s priehradkou na zips – Peterson
Pánska veľká kožená peňaženka s priehradkou na zips – Peterson vynikne pri každodennom používaní v práci, na cestách aj vo voľnom čase.
Spoľahlivý doplnok do vrecka aj tašky
- materiál uvedený pri produkte: prírodná koža.
- veľký formát zvolený pre pohodlné každodenné nosenie.
- riešenie zapínania: zapínanie na patent.
Pre koho je tento model vhodný
Táto pánska peňaženka je vhodná pre mužov, ktorí potrebujú spoľahlivý priestor na hotovosť, karty a doklady bez zbytočného kompromisu v štýle.
Výhody pri používaní
Je to nadčasový doplnok vhodný na každodenné nosenie aj darovanie.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Pánske peňaženky |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | hnedá |
| Typ: | peňaženka |
| Orientácia: | horizontálne |
| Veľkosť: | veľká |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | razenie |
| Zatváranie: | bez spony |
| Farba kovania: | strieborná |
| Počet priehradiek na karty: | 6-10 |
| Vrecko na mince: | uzavreté západkou |
| RFID ochrana: | áno |
| Krabička: | áno |
| Osvedčenie o registrácii: | vmestí sa |
| Výška: | 9 cm |
| Šírka: | 12 cm |
| Hrúbka: | 2,5 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | High Quality |
32,40 €

Nový komentár