Skórzana torebka męska w czarnym kolorze zawieszona na pasku. W zestawie saszetka na klucze - Peterson
- Staranność wykonania | Wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Dzięki wykorzystaniu wyselekcjonowanych materiałów torebka posłuży długie lata.
- Eksluzywny design | Listonoszka zapinana zamkiem błyskawicznym. Wszystkie okucia w torebce mają piękny kolor starego złota, co tworzy świetny kontrast dla czarnego koloru skóry.
- Mała i pojemna | Torba pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi jak portfel, telefon, klucze. Wyposażona w 2 kieszenie wewnętrzne i 3 zewnętrzne.
- Estetyczne wykończenie | Środek wyściełano praktyczną podszewką. Takie wykończenie to podstawa.
- Wygoda noszenia | Listonoszka zawieszona na długim, regulowanym pasku o solidnym mocowaniu.
Gratisowa saszetka na klucze
Do każdej zakupionej torby w tej aukcji dołączamy praktyczną saszetkę na klucze wykonaną z wysokiej jakości skóry naturalnej.
- Wysokość: 7 cm
- Szerokość: 10 cm
- Zapięcie: solidny zamek błyskawiczny
- Funkcjonalność: w środku znajduje się metalowe kółko na klucze, które pozwala je wygodnie uporządkować i zabezpieczyć.
Organizacja na poziomie
Torba jednokomorowa zamykana solidnym zamkiem błyskawicznym. W komorze mieści się 1 kieszonka zapinana na suwak i 1 kieszonka na telefon.
Listonoszka posiada także 2 kieszenie zewnętrzne wyszyte na froncie i 1 z tyłu torebki.
Komfort i elegancja
Torebka zawieszona jest na długim, regulowanym pasku dodatkowo obszytym skórą.
Regulacja paska umożliwi Ci dopasowanie do Twojej sylwetki i wzrostu. Maksymalna długość paska to 142 cm.
Doplnkové informácie
| Kategória: | Pánske tašky |
| Výrobca: | Peterson |
| Určenie: | pánske |
| Materiál: | prírodná koža |
| Hlavná farba: | čierna |
| Veľkosť: | malá |
| Štýl: | mestský/neformálny |
| Vzor: | bez vzoru |
| Farba kovania: | zlatá |
| Výška: | 22 cm |
| Šírka: | 19 cm |
| Šírka opaska: | 2,5 cm |
| Špeciálne vlastnosti: | vonkajšie vrecko |
| Model/typ: | messenger tašky/crossbody |
| Formát A4: | nevmestí sa |
| Formulár: | obdĺžnik |
| Spôsob zatvárania: | zips |
| Spôsob nosenia: | na ramene |
| Počet komôr: | 1 |
| Počet vreciek: | 5 |
| Opasok: | nastaviteľné |
| Podšívka: | áno |
| Maximálna dĺžka popruhu: | 142 cm |
| Hĺbka: | 9 cm |
| Minimálna dĺžka popruhu: | 76 cm |

Nový komentár