OPIS:
Zegarki Perfect to czasomierze damskie, męskie oraz dziecięce, projektowane w Polsce od 1994r. Dzięki swojej tradycji jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w naszym kraju. Kolekcje tego producenta cechują się różnorodnością stylu i zastosowania. Zegarek dziecięcy PERFECT LP152-03 to delikatny i ponadczasowy model czasomierza idealny, jako prezent na komunię.
Zegarki te cechuje niezawodny oraz bardzo dokładny mechanizm kwarcowy Miyota produkcji japońskiej oraz wysoka jakość wykonania.
SPECYFIKACJA:
Mechanizm: kwarcowy Made in Japan.
Wodoszczelność 30
WYMIARY:
- szerokość koperty: 26 mm
- grubość koperty: 8 mm
- szerokość paska: 12 mm
- maksymalny obwód: ok. 15 cm
KOLORYSTYKA:
- tarcza: biała
- indeks: czarny
- pasek: biały
- koperta: złota/biała
Doplnkové informácie
| Kategória: | Detské hodinky |
| Mechanizmus: | MIYOTA 2035 |
| Sklíčko: | Minerálne |
| Farba ciferníka: | Biely |
| Model: | LP152 |
| Farba ciferníka: | biela / zlatá |
| Značky: | PERFECT |
| Šírka popruhu: | 12.00 mm |
| Symbol: | LP152-03 |
| EAN: | 5903981749416 |
| Typ: | destské |
| Vodeodolnosť: | 3 ATM |
| Antialergická úprava: | áno |
| Veľkosť puzdra: | 26.00 mm |
| Hrúbka puzdra: | 7.80 mm |
| Max. obvod zápästia: | 15 cm |
| Farba remienka: | biela |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
20,40 €

Nový komentár